Letnji Školski Program Brook Hill Vrtića

Početna > Letnji Školski Program Vrtića

Letnji kamp iz bajke 2023

S velikim oduševljenjem Vam predstavljamo Letnji kamp iz bajke u Brook Hill Obdaništu. Brook Hill Internacionalna Škola organizuje Letnju Zabavu osam godina zaredom, a od 2019. god. naše obdanište se pridružuje praksi. Namenjeno je deci uzrasta od 3 do 5 godina.

Letnji kamp iz bajke se održava u prostorijama obdaništa na Dedinju. Počinje 03/07/2023 do 25/08/2023. Družimo se od 08:00 do 16:00.

Nudimo osmonedeljni program uzbudljivih aktivnosti.

Naša tema ove godine je "Letnji kamp iz bajke". Program se sprovodi na engleskom jeziku i pokriva mnogobrojne aktivnosti,. Svakog dana u nedelji organizujemo neku od sledećih aktivnosti: sport, edukativne igrice, slikanje, crtanje, plivanje, šetnje parkom, kuvanje kao i odlazak na izlete koje organizujemo u Beogradu i u okolini. Kompletan program, aktivnosti i projekti su osmišljeni posebno za svaki uzrast.

Još malo reči o nama

Neke od aktivnosti koje nudimo

Aktivnosti u vodi/plivanje

Kreativne radionice

Radinost

Interaktivne igre i mini projekti

Ekskurzije u Beogradu i okolini

U nastavku ćete naći raspored i program za
Letnji kamp iz bajke 2023

Letnja zabava obogatiće i poboljšati veštine govora i slušanja na engleskom jeziku vašeg deteta kroz širok spektar zabavnih aktivnosti koje podstiču dečju kreativnost.
Sve ovo će biti deo njihovog uzbudljivog iskustva iz detinjstva, a takođe će pomoći vašem detetu da stvori i / ili otkrije nešto što ga zanima.
Možete odabrati jednu, dve, pet ili svih osam nedelja..

Ove godine Internacionalna letnja škola Brook Hill počinje 03. 07. 2023. i traje do 25. 08. 2023.

Detalji učenika:

Pol

Kontakt detalji staratelja:

Staratelj je maloletniku (otac/ majka) :

Interesovanje za:

Detalji o detetu:

Kontakt informacije:

Majka

Otac

Hobiji i ostala interesovanja deteta

Moje dete (čekirajte kvadratić ako važe sledeće izjave):

Može da drži olovku / hemijsku / makazeZna da izbroji do 10 (da izgovori)Ima dobru koordinaciju (hodanje, trčanje, skakanje, penjanje)

Pravilno drži posuđePrijateljski je nastrojeno prema novim ljudima

Kako ste čuli za nas?

InstagramFacebook stranicaGoogle pretragaPreporuka prijatelja / roditeljaDrugo

Child's details:

Date of birth:

Contact:

Mother

Father

My Child's Hobbies and Interests

My Child (tick the box if it appllies):

Can hold a pencil/pen/scissiorsKnows numbers to 10 (speaking)Has good coordination (walking, running, hopping, climbing)

Holds utensils properlyIs friendly towards new people

How did you hear about us?

InstagramFacebook PageGoogle SearchRecommendation from a Friend/current/previous ParentOther